Lucrări de primăvară la Casa Socială

Viața parohiei Aprilie 10, 2013

Cu ajutorul lui Dumnezeu, în această primăvară a fost posibilă reluarea lucrărilor la casa socială din parohia noastră. După o iarnă care abia s-a lăsat alungată de primele raze calde de soare, au reînceput lucrările la casa socială. După cum puteţi vedea şi în imagini, interiorul prăznicarului este în lucru intens.

Mulţumim pe această cale tuturor enoriaşilor şi creştinilor  care dăruiesc cu jertfelnicie şi din inimă ajutor şi sprijin pentru continuarea proiectelor din parohia noastră. Nădăjduim ca anul acesta să reuşim finalizarea acestui proiect. Fie ca Bunul Dumnezeu să răsplătească tuturor ostenitorilor jertfelnicia şi devotamentul de care dau dovadă prin susţinerea acestui proiect.